5.5 C
Tirana

Enca ju prezanton me pjestarin më të ri të familjes, është i adoptuar

VENDI

Këtë verë Enca ka menduar ta zgjerojë familjen.

Këngëtarja e ka treguar këtë me një foto të postuar në rrjetet sociale. Aty shfaqet teksa mban në duar një kotele të vogël dhe mbi foto shkruan: anëtarja më e re në familje. Kujtomë që Enca ka edhe një qen me të cilin na ka treguar se ka një marrëdhënie të veçantë. Këngëtarja këtë herë tregoi një shembull të mirë të adoptimit të kafshëve në vend të blerjes së tyre.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT