20 C
Tirana

Emisioni më i veçnatë, Luana nuk mund të kishte pasur të ftuar më specialë se këta.

VENDI

Moderatorja Luana Vjollca ka vendosur që këtë puntatë të emisionit të saj tua dedikojë fëmijëve të prekur nga tërmeti. Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të emisionit, të cilëve do të përpiqen ti rikthejnë buzëqeshjen nëpërmjet lojrave të shumta argëtuese në studio. Ka qenë vetë moderatorja e cila e ka bërë të ditur lamjin nëpërmjet një statusi ku shkruan.

Shiko Kush LUAN VJEN ME ME SHUME DASHURI SE ASNJEHERE ME PARE. Nje emision i dedikuar teresisht fëmijëve të prekur nga tërmeti të cilët fatkeqësisht kanë mbetur jashtë shtëpive të tyre, duke u solidarizuar me tragjedinë e 26 nëntorit që preku zemrat e të gjithë shqiptarëve.

Per te dhene pak shprese pak dashuri, pak buzeqeshje dhe gjithe energjine pozitive qe buron nga ky emision, 8 vogelushet jane te ftuarit e mi speciale dhe protagonistet e vertete e kesaj mbremje.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT