13.5 C
Tirana

“E turpshme! S’na nxjerrin në TV”/ Kritiku i Bashës bën deklaratën e papritur në mes të emisionit, nxehet Fevziu dhe i plas të gjitha ‘ një për një’

VENDI

Një debat i ashpër u zhvillua mbrëmjen e djeshme mes gazetarit Blendi Fevziu dhe kritikut të Lulzim Bashës, Lisandër Hoxha.

 

Pas akuzave se të rinjtë nuk ishin promovuar sa duhet, në emisionin “Opinion”, Fevziu iu kthyer i nxehur Hoxhës duke i thënë se pikërisht këta politikanë nuk pranojnë të dalin nëpër emisione televizive pa i udhëzuar partia.

 

Fevziu ia ktheu Hoxhës, duke ia vënë fajin të rinjve se nuk pranonin të dilnin pa i udhëzuar ‘partia’.

- Advertisement -

TE FUNDIT