9.5 C
Tirana

E tu rpshme ne Perputhen, zbulohet lidhja që kanë Ndriçimi dhe Lindita

VENDI

Pak kohë më parë në ekranin e “Top Channel-it” nisi “Përputhen +40”. Dy ndër konkurrentët janë Ndriçimi dhe Lindita të cilët kanë shprehur pëlqim për njëri-tjetrin në takime, por po njihen dhe me të tjerë.

Mirëpo, gjërat nuk janë ashtu siç duken në ekran. Sipas burimeve ekskluzive për “Iconstyle” dyshja e lartpërmendur njihen jashtë emisionit, madje bashkëjetojnë prej kohësh jashtë kryeqytetit.

Kujtojmë se Lindita është futur në emision duke u shprehur se kishte ardhur nga Italia për të njohur Ndriçimin, pasi e kishte tërhequr që nga ekrani.

- Advertisement -

TE FUNDIT