20.5 C
Tirana

E trishtë! Aktori i madh shqiptar në zi, me dhimbje të madhe lajmëron vdekjen e vogelushit 8-vjeçar

VENDI

Aktori i njohur shqiptar, Kreshnik Ibrahimi ka dhënë lajmin e ndarjes nga jeta të nipit të tij 8-vjeçar.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale, ku tregon se mbrëmjen e 21 majit në Gjakovë, në rrugën “UÇK”, një makinë përplasi për vdekje 8-vjeçarin.

Me dhimbje të thellë Ibrahimi njoftoi se vogëlushi u përcoll për në banesën e fundit.

“Te dashur Vllezer dhe Motra Shqiptare! Dje percollem per ne Banesen e fundit djalin e Vllaut tim Ares (Kushtrim) Ibrahimi i cili gjeti Vdekjen pasi u godit nga nje Vetur ne qytetin e Gjakoves në moshen 8 vjeçare!

Dua te shprehi Mirnjohjen time dhe te Familjes time Perzemersisht të gjith juve qe ndat kte dhimbje me neve Zoti ju nderoft Familjarisht! Uroj qe kurr mos te degjojm gjera te tilla”,- shkruan ai në rrjetet sociale.

- Advertisement -

TE FUNDIT