9.5 C
Tirana

E quajti prezantuese koti, Alesia Bami i kthehet menjëherë Xhensila Peres: Do të jesh si unë, ama…

VENDI

Xhensila Pere gjatë një interviste të dhënë ditën e sotme për emisionin “Mes Yjesh” është shprehur për moderatoren Alesia Bamin se ajo është prezantuesja më kot në vend.

 

Ish-banorja e Big Brother deklaroi se ajo është shumë e bukur mirëpo nuk është e denjë për të qënë aty ku është dhe se në vend të saj duhet të jetë dikush tjetër më i aftë.

 

Ndërkohë nuk ka vonuar shumë dhe një reagim ka ardhur nga ana e Alesias. Kjo e fundit ka postuar një video teksa drejton makinën, duke dëgjuar këngën e Samanta Karavellës :”Ti se din se” që teksti i këngës vazhdon në sfond “Ti do me kon si unë ama veten nuk e jep…” dhe sipër saj shkruan:

 

“Kush je ti?”

Në këtë formë Alesia vendosi që ti përgjigjej deklaratës së Xhensilës.

- Advertisement -

TE FUNDIT