23.5 C
Tirana

E pazakontë! Nusja vesh fustan të tejdukshëm në dasmë dhe ekspozon të …

VENDI

Shumica e nuseve zgjedhin fustane të gjatë dhe madhështorë në ditën e dasmës, por një vajzë bëri komplet të kundërtën.

 

Nusja MC Rielle vendosi të ekspozojë dicka krejte ndryshe në ditën e saj të veçantë të jetës, duke veshur një fustan të shkurtër dhe të tejdukshëm për ceremoninë. Modelja tha se nuk donte të kishte një fustan martese tradicionale dhe dëshironte të dukej e vecante.

 

Ajo tha se nuk shihte asnjë problem me shfaqjen e “aseteve” të saj në ceremoni. Madje ajo u shpreh se edhe nuset më terheqese e kanë mbështetur pamjen e saj. Nusja donte që dita e saj e madhe të ishte një moment historik dhe diçka për të mbajtur mend.

 

Modelja ndau fotografitë e saj të dasmës një ditë më pas, ku shihej me një buzëqeshje ndërsa pozonte para një ndërtese. Në pjesën e pasme ajo kishte vetëm një tyl, ku i tregonte mjaft qartë format e saj dhe mbante një tufë me lule në dorë. Pjesën më të madhe të fotove, nusja i ka realizuar me shpinë nga kamera.

 

Modelja, e cila ka 500,000 ndjekës në Instagram, shpesh herë i mahnit fansat me fotografitë e saj, kështu që nuk është për t’u habitur që shkoi me një fustan të tejdukshëm në dasmën e saj. /tvklan.al

 

- Advertisement -

TE FUNDIT