10.5 C
Tirana

E mbani mend Rudinen, artisten e vogel ? Ja se si duket sot ajo pas kaq shume vitesh

VENDI

Me siguri që të gjithë e mbani mend Rudinën, shahisten e vogël që në filmin “Dy herë mat” mundi në shah një nga shahistët më të mirë të Shqipërisë, Ilo Pincin.

Edhe pse nuk e vazhdon më aktrimin, shprehja e saj “edhe akullore, edhe çokollatë”, ka mbetur në mendjen e të gjithë atyre që kanë parë filmin.

 

Ja si duket sot shahistja e vogël Rudina :

Aktorja Manjola Begolli mbaroi studimet për ekonomik dhe sot është një biznesmene

- Advertisement -

TE FUNDIT