19.5 C
Tirana

E gjithë studioja në këmbë, publikohet momenti kur Atdheu hodhi karrigen drejt Shqipes

VENDI

Gjatë puntatës së ditës së sotme në Për’Puthen është trajtuar përplasja mes Shqipes dhe Atdheut.

Fjala eskortë e përdorur nga Shqipja është keqkuptuar nga ai, i cili ka përplasur karrigen në tokë dhe ka ofenduar atë, siç shihet dhe nga pamjet e publikuara nga prapaskena.

- Advertisement -

TE FUNDIT