24.5 C
Tirana

E gjeni dot cila eshte kjo kengetare e famshme shqiptare?

VENDI

Njerezit jane te prirur te ndryshojne me kalimin e viteve sidomos kur behet fjale per femijerine e tyre.

Kengetarja ne foto eshte Nora Istrefi e cila eshte ne moshe fare te vogel. Gjithesesi disa tipare i kane ngelur ende ndonse sot ka ndryshuar.

E persa i perket formave trupore mund te themi se Nora ka patur qe ne femijeri nje trup te rregullt dhe sot eshte nje nga vajzat e ekranit me trupin me te bukur.

- Advertisement -

TE FUNDIT