20.5 C
Tirana

Dyndje largimesh në programin e Altin Bashës, e braktis edhe Bes Kallaku, ja ku do të shkojë…

VENDI

Ende nuk ka përfunduar sezoni i parë i “Kosherja” programi më i ri regjisor në të cilin është Altin Basha dhe dyndjet e largimeve të papritura kanë filluar.

Mësohet se disa prej aktorëve janë larguar nga ky spketakël për shkak të problemeve të shumta që kanë hasur. Së fundmi thuhet se këtij programi do t’i largohet edhe Bes Kallaku, për të shkuar tek konkurrentët.

Ajo çfarë dihet nga mediat online është se Besi ka zhvilluar një takim me Filip Çakullin për tu rikthyer në “Portokalli”. A mendoni se janë të vërteta këto fjalë.

- Advertisement -

TE FUNDIT