9.5 C
Tirana

Duket e bukur dhe në formë, Grida Duma flet për sekretin e saj…

VENDI

E bukur dhe intelegjente, Grida Duma mbetet një nga politikanet që tërheq më shumë vëmendjen.

 

E ftuar në “Ditë pas dite” me Fjodora Fjorën, Grida është pyetur sesi ja del të jetë në formë dhe nuk ka ngurruar të përgjigjet.

 

“Nuk kam askënd të më thotë çfarë duhet të vesh, për mua veshja është koncep, veshja që do zgjidhja sot është një T-shirt dhe një xhaketë, për të treguar që xhaketa është gjithmonë aty, dhe situatën nuk e kam jashtë kontrrollit duke e lidhur me politikën”- ka thënë Grida.

- Advertisement -

TE FUNDIT