19 C
Tirana

Dua Lipa publikon këngën e re me skena të nxehta të realizuar në palestër.

VENDI

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa ka publikuar në videokilip të ri për këngën e saj Physical. Kjo këngë e cila është publikuar me 21 shkurt të këtij viti vetëm brenda dy ditëve kishte marrë mbi një milion klikime.

Klipi i këngës është vërtetë me plot skena të nxehta dhe padyshim një nga më te mira deri më tani nga Dua. Kujtojmë se para tre muajsh ajo ka publikuar edhe këngën tjetër të titulluar Dont Start Now e cila është vlerësuar jashtëzakonisht mirë.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT