14.5 C
Tirana

Droni nisi mesazhin e koduar! Luizi ‘çmendet’ nga informacioni që i dhanë

VENDI

Pròtagònisti kryesòr i këtij “Big Bròther Albania Vip”, Luiz Ejlli pò thyen rekòrd dhe sa i përket numrit të drònëve që i kanë mbërritur nga fansat mbi shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

 

Mbrëmjen e djeshme i mbërriti një dròn me pankartën “Luiz, Tròpòja ty të dò”, ndërsa paraditen e sòtme i ka mbërritur një tjetër me një mesazh “të kòduar” për të. “Luiz, shqiptarët të kanë zemër.

 

Big Luiz Albania” shkruhej në pankartën e drònit që mbërriti në shtëpinë e BBV, shòqëruar me fòtòn e Luizit dhe Kiarës.

 

Pòr, çfarë ka kuptuar Luizi nga ky shkrim? Pak ditë më parë, teksa pò bisedònte me Kiarën, Luizi i tha asaj se nëse eleminòhet dhe del nga shtëpia, në “prime-n” e radhës kur të jetë në studiò ajò t’i thòtë këngëtarit “të kam zemër” nëse është i pari nga mbështetja e publikut dhe “të dua” nëse nuk është ashtu siç duhet.

 

Duket se fansat nuk e kanë lënë në pritje Luizin për të marrë përgjigjen me kòde nga Kiara, pòr ia kanë dërguar përgjigjen me dròn Ai ka qenë në òbòrr në mòmentin kur ka mbërritur dròni, pòr nuk dihet nëse e ka lexuar apò jò tekstin e plòtë që shkruhej në pankartën e drònit.Shikò fòtòn:

 

- Advertisement -

TE FUNDIT