9.5 C
Tirana

Doni ta dini si është Don Xhoni mysafir? Jua tregon me një video!

VENDI

Sot festohet festa e Bajramit në mbarë botën ku ka mysliman.

Dhe, përveç njerëzve të thjeshtë edhe fytyrat publike e kanë uruar këtë festë.

Don Xhon ka zgjedhur tua urojë të gjithëve festën e Bajramit përmes një videoje në Instagram.

Krahas urimit reperi ka një ankesë dhe kujdes duhet t’ia plotësoni po u erdhi mysafir!

Ai duket se i ka qef bakllavatë dhe kërkon të mos e qerasni me vetëm një copë.

Ndryshe reperi që ka pak kohë që është bërë pjesë e skenës muzikore shqiptare, gëzon një sukses të jashtëzakonshëm dhe së shpejti do të vijë në bashkëpunim me këngëtaren Dhurata Dora.

- Advertisement -

TE FUNDIT