9.5 C
Tirana

Doli për te peshkuar, mbytet 67-vjeçari në Liqenin e Shkodrës(EMRI)

VENDI

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Liqenin e Shkodrës. Mësohet se një peshkatar 67-vjeç është mbytur në liqen.

 

Trupi i pajetë i Sylejman Syljes është gjetur pas denoncimit të familjarëve, të cilët u shprehën se ai kishte dal për peshkim, por nuk u kthye më.

 

Ndërkohë, grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

- Advertisement -

TE FUNDIT