21.5 C
Tirana

Do qeshni me lot, si do të dukeshin politikanët tanë nëse do ishin gra (FOTO)

VENDI

Në fllim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet sërish viral në media me opsionin e ri se si do ishin ndryshimet për një person nëse do t’i përkiste gjinisë tjetër

 

Procesi është shumë i thjeshtë: bëni një “selfie” dhe zgjidhni filtrin GENDER për të zbuluar se si do të dukeshit në gjininë tjetër.

 

Në galerinë e fotove, mund të shikoni se si do të dukeshin politikanët shqiptarë nëse do të ishin femra.

 

 

 

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT