10.5 C
Tirana

“Dil nga Për’puthen se s’ta var njeri aty”, Sindi i kthehet ‘keq’ komentueses në Instagram (foto)

VENDI

“Dil nga “Për’puthen” se s’ta var njeri aty”, Sindi kapet keq me ndjekësen në Instagram

Sindi nuk përtoi t’i përgjigjej ndjekëses që i kërkoi të largohet nga “Përputhen”.

Sindi Loci është një ndër konkurrentet më të komentuara të emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Ajo shumë herë ka pasur debat me konkurrentët e emisionit dhe po ashtu edhe me opnionistin, Arjan Konomi.

Së fundi, Sindi i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilën donin të dinin shumëçka për jetën private të saj.

Një ndjekëse befasoi duke i shkruar “Dil prej përputhen se 7 muj je aty dhe s’ta var njeri”.

Konkurrentja nuk hezitoi t’i përgjigjej duke i shkruar “Për të varur mos ma ki merakun fare o shpirt e sa për daljen do teëdal kur ta ndjej”.

- Advertisement -

TE FUNDIT