9.5 C
Tirana

Dikur bënin namin, sot këta 8 VIP-a shqiptarë bëjnë punë të zakonshme

VENDI

Ledina Çelo
Këngëtarja e famshme prej vitesh është zhvendosur në Gjermani me bashkëshortin, ku ka sjellë në jetë dy fëmijët.

 

Disa kohë më parë Çelo bëri të ditur se iu rikthye studimeve, mirëpo që prej shfaqjes si prezantuese në Festivalin e RTSH-së në 2016-ën, Ledina mendohet se i është përkushtuar vetëm rritjes së fëmijëve.

 

Eralda Hitaj

Prezantuesja bukuroshe e ‘Top Channel’, gjithashtu përfaqësuesja e Shqipërisë në Miss Universe, prej disa vitesh është bërë nënë dhe është zhvendosur në Gjermani së bashku me bashkëshortin, ku punon në një qendër sociale për familjet dhe fëmijët në nevojë, ku ajo kujdeset për programine artit dhe kulturës.

 

Gerta Heta
Nga ‘Top Albania Radio’ në ‘Top Select’, moderatorja dhe këngëtarja Gerta Heta ka qenë një ndër personazhet më të dashur në ‘Top Media’. Por sot, Gerta punon në prapaskenë si autore programesh dhe kryeredaktore.

 

Konkurrentja bukuroshe e ‘Big Brother Albania’ edhe pas dajes nga shtëpia vijoi të ishte e famshme, madje duke pushtuar kopertinat e revistave. Mirpo që prej vëmendjes që mori gjatë ndeshjes Itali-Shqipëri falë pamjes së saj super sexy, Rikja është zhdukur nga vëmendja e publikut dhe vijon jetën e saj në Itali.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT