14.5 C
Tirana

Dìgjet në vendin e keq banori i BBV, niset me urgjencë në spital (video)

VENDI

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother Vip Kosova”.Para nisjes se Prime-t të sotëm, konkurrenti Lorik Shaqiri, i njohur si Blasta është djegur në një vend delikat, teksa ka qenë duke hekurosur rrobat me hekur.

 

Sipas medieve kosovare këngëtari është nisur me urgjencë për ta marrë mjekimin e duhur në spital.Një incident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother Vip Kosova”.

 

Para nisjes se Prime-t të sotëm, konkurrenti Lorik Shaqiri, i njohur si Blasta është djegur në një vend delikat, teksa ka qenë duke hekurosur rrobat me hekur. Sipas medieve kosovare këngëtari është nisur me urgjencë për ta marrë mjekimin e duhur në spital.

 

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit Prime është transmetuar një video material temë e të cilit janë Stresi dhe Xhuli, ndërsa protagonistë ishin pothuajse të gjithë banorët e tjerë.

 

Më të theksuara ishin mendimet e Artanit, i cili është shfaqur më me ngulm kundër dyshes. Një telefonatë do të realizohet sonte në Big Brother VIP Kosova.

 

Kjo është paralajmëruar nga dy moderatoret Jonida dhe Alaudini. Telefonata pritet që të “trazojë ujërat” në shtëpi.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT