24.5 C
Tirana

Deputetja shqiptare përlotet, i ndodh e papritura në Kuvend

VENDI

Një deputete e Lëvizjes së Vetvendosjes e quajtur, Vasfije Krasniqi ditën e sotme i ka ndodhur një incident i papritur.

Gjatë seancës parlamentare, ajo ka ndrydhur pa dashje këmbën dhe duket se ka patur aq shumë dhimbje saqë është përlotur.

Video po qarkullon me shpejtësi në rrjet dhe po komentohet pa fund.

- Advertisement -

TE FUNDIT