12.5 C
Tirana

Deputetja shqiptare kërcen vallen në mes të studios televizive

VENDI

Rudina Hajdari sot ka suprizuar të gjithë. Teksa ishte në një intervistë në “E diell” në Top Channel, deputetes i është kërkuar që të kërcejë vallen e Tropojës.

 

Opozitarja nuk ka ngurruar dhe është ngritur e ka kërcyer vallen e Tropojës bashkë me prezantuesin Ervin Kurti.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT