24.5 C
Tirana

Deputetja shqiptare bën atë që s’ja pret mendja njeriu/ Del ne mes të natës dhe fshin rrugët

VENDI

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, mbrëmë ka postuar një fotografi interesante në rrjetin social “Instagram”.

 

Aktroja në zgjedhjet e 14 shkurtit populli i besoi votën duke i dhënë mundësin të bëhet deputete. Ajo përmes fotografisë së postuar, shihet duke pastruar rrugët e Prishtinës.

 

Përderisa kolegët e saj po përpl aseshin verbalisht, ajo ka shfrytëzuar atë moment që të bëjë video.

 

Fillimisht duket se i bën video vetes, e më pas e kthen telefonin edhe në drejtim të daljes së Kuvendit dhe incizon kolegët. Këtë video e ka postuar më pas në Instagram.

 

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT