16 C
Tirana

Deputetja e “Korporatave” pret si modele te dera e Parlamentit kolegët (Foto)

VENDI

Ajo u bë e njohur vetëm pasi mori guximin të dalë për herë të parë në foltoren e Parlamentit për të bërë vërejtjet e saj për ligjin e korporatave.

Zonja Halilaj bëri shumë lapsuse në atë fjalim. Kur gazetarët e pyetën për arsyen e asaj performance aq të dobët ajo u justifikua duke thënë se atë ditë nuk ishte mirë sepse kishte probleme me sytë.

Por ama këto kohë duket se sheh goxha mirë sidomos kur është para derës së Parlamentit dhe ka përballë saj disa kolegë meshkuj. Ajo i pret ata me humor të mirë dhe duke marrë pozat e dikujt që është në ditë të mira dhe po ia kalon bukur.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT