12.5 C
Tirana

Deputeti i Shkodrës ndryshon “look”, lyen flokët dhe prezantohet me model tjetër…

VENDI

Deputeti opozitar Selami Jenisheri ka vendosur të ndryshojë pamje ose look.  Ai është shfaqur në seancë plenare me flokët të lyera, në formë kapelon dhe baluket me vijë në mes.

 

Në momentin e marrjes së mandatin rreth një vit më parë, Jenisheri u shfaq në publik, me flokët e thinjura dhe pak më tradicional.

 

Por mesa duket fama nën kostumin e deputetit e ka bërë atë të mendojë për një pamje, look të ri për të tërhequr vëmendje.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT