12.5 C
Tirana

Dea Mishel thotë hapur pëlqimin për Kristin: Kur më afrohet ai me atë…

VENDI

Ditën e djeshme në Big Brother Vip është zhvilluar emisoni radiofonik për Top Albania Radio. Jori dhe Dea janë pyetur se për cilin prej djemve kanë tërheqje se k suale dhe vajzat me të qeshur kanë thënë nga një emër.

 

Dea: Po sa herë më afrohet Kristi, me rrobdishanin blu, që aman nuk e di, na sillni ndonjë ngjyrë tjetër se do na dali në ëndërr…

 

Jori: Mua më pëlqen një djalë shumë i lezetshëm, që është Ronaldo është simpatik, ka humor…

 

Ronaldo: Jori po flasim për s ek s…

Jori: Pse e ul veten po flas për ty…

 

Ronaldo: Mirë çfarë të pëlqen?

Jori: Flokët më pëlqejnë dhe fytyra…

- Advertisement -

TE FUNDIT