12.5 C
Tirana

Dasëm me maska! Martohen dy mjekë të rinj shqiptar gjatë pandemisë së koronavirusit

VENDI

Dy mjekë shqiptarë Livia Qose nga Tirana dhe Amir Mamusha nga Prizëreni, të cilët jetojnë dhe punojnë në Ankara të Turqisë, i kanë dhënë fu nd beqarisë së tyre me një ceremoni të thjeshtë dhe me maska.

 

Ata e kishin planifikuar dasmën, para se të ndodhte pandemia e koronavirusit dhe për shkak të situatës ata bënë celebrimin e tyre vetëm me katër veta, ndërkohë që familjarët e tyre po e ndiqnin ceremoninë përmes rrjeteve sociale.

- Advertisement -

TE FUNDIT