20.5 C
Tirana

Dalin Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

VENDI

Keisi, Antoneta dhe Qetsori ishin në nominim këto ditë. Njëri prej tyre do të lërë shtëpinë mbrëmjen e së martës, pra sonte.

 

Nga sondazhi i realizuar nga xing.al rezulton se më i votuar për të dalë është Qetsori. Qetsori ka marrë 46% të votave, Antoneta 29% dhe Keisi 25%.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT