9.5 C
Tirana

Dalin detajet/ Tentoi të vetëdigjet në faljen e Fiter Bajramit, kush është 40-vjeçari që shkaktoi panik

VENDI

Zbardhen të tjera detaje për shtetasin që mori aktin e rëndë ndaj vetes për tu lyer me benzinë dhe për t’i vënë zjarrin.

40-vjeçari quhet Besim Grosha që tentoi të vetëdigjet gjatë faljes së Bajramit rezulton me probleme mendore.

Bëhet me dije se Grosha është i pajisur me kartele mjekësorë nga spitali Nr.5. Pas arrestimit ai i është dorëzuar spitalit për trajtim mjekësor. Grosha është banues në Tiranë, në zonën e Freskut.

- Advertisement -

TE FUNDIT