14 C
Tirana

Dajana Shabani nxjerr mesazhet e ofertave nga meshkujt (Foto)

VENDI

Të gjithë e dimë që moderatorja Dajana Shabani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe poston foto nga përditshmëria e saj. Por së fundmi ajo ka publikuar disa mesazhe që i kanë ardhur në rrjetin social ku shfaqen ofertat që i vijnë nga burra të ndryshëm.

Pak kohë më parë Dajana Shabani deklaroi se gjithmonë i kishte lënë ajo meshkujt dhe asnjëherë nuk ishte braktisur nga ata. Madje u përfol se ishte në një lidhje me ish boksierin Kamer Maloku.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT