3.5 C
Tirana

Cuditen qytetaret nga cmimi i omletes ne bregdetin e jugut. Si ne Dubai

VENDI

Cmimet ne juge te vendit gjithmon jane shume te shtrenjta sidomos ne bregdet. Po pa filluar sezoni veror njerezit ankohen per cmimet e shtrenjta.

 

Keshtu ka ndodhur dhe me dy vajza ne jug ku nje omlet kushton 11 mij lek dhe nje shishe uje 6 mij lek. Nje mengjes i till nuk eshte as ne vendet evropiane.

 

Si mendoni ju a ja vlen nje mengjes me vez per 11 mij leke?

 

- Advertisement -

TE FUNDIT