9.5 C
Tirana

Çifti drejt ndarjes? Luizi i merr varësen me kryq Kiarës: Ti nuk i mban ndonjëherë premtimet

VENDI

Pas një dhurate shumë romantike që Luizi i bëri Kiarës për Shën Valentin, duket se ditën e sotme është zgjuar ndryshe.

 

Sot Luizi i ka marrë Kiarës varësen me kryq që i ka dhuruar pak kohë më parë, ku dhe i ka premtuar se nuk do t’ja merrte kurrë.

 

Duket se ky veprim ka shqetësuar Kiarën, teksa vazhdimisht e ka pyetur se pse ia kishte marrë varësen.

 

Edhe pse Luizi i ka dhënë shumë justifikime, nuk arriti t’i tregonte të vërtetën se pse nuk ia kishte marrë varësen.

 

Në rrjet është duke u aluduar shumë për një krisje të marrëdhënies, megjithatë duket se dyshja nuk e çon aspak këtë gjë ndërmend.

 

Pjesë nga biseda:

Luizi: Unë të dua me gjithë shpirt dhe jap jetën për ty

Kiara: Por varësen e more sepse…

 

Luizi: Ça është e imja është e jotja

Kiara: Pse iku varësja?

 

Luizi: Nuk iku është aty, unë të kam thënë që do të ta lë derisa të dalësh nga këtu, por tani po bëj sikur ti nuk je këtu.

Kiara: Pse ke nevojë të bësh skema?

 

Luizi: Po por kjo nuk është pjesë e skemës

Kiara: Ti nuk i mban ndonjëherë premtimet

 

Luizi: Ndonjëherë? Unë nuk e di pse më beson akoma

Kiara: Kjo e fundit nuk më pëlqeu si lëvizje, e kam seriozisht. Më ngeli shumë qejfi.

- Advertisement -

TE FUNDIT