22.5 C
Tirana

Çfarë i ka ndodhur Eni Vasilit? Dora e saj rrëmben vëmendjen, moderatorja vuan nga…

VENDI

Moderatorja Eni Vasili është shfaqur në emision me një kasë në dorë, gje e cila ka terhequr vemendjen e teleshikuesve.

 

Mësohet se moderatorja, e cila është në pritje të dy vajzave binjake, vuan nga sindroma e tunelit karpal. Kjo e fundit është një gjendje mjekësore që vjen nga acarimi i nervit të kyçit, “pasojë” e shtatzënisë.

 

Çfarë i ka ndodhur Eni Vasilit? Dora e saj rrëmben

 

Por cilat janë simptomat e sindromës së tunelit karpal? Së pari pacientët ndjejnë ndjesi shpimi gjilpërash dhe mpirje në zonën ku kalon nervi.

- Advertisement -

TE FUNDIT