20.5 C
Tirana

Çfarë do të ndodhë me motin në ditët në vijim, duket se duhet ta harrojmë verën

VENDI

Siç u bë e ditur edhe pak ditë më parë nga MeteoAlb, vendi do të karakterizihet nga një mot i freskët me vranësira dhe reshje shiu të paktën edhe për një tjetër javë.

Ky ndryshim i motit do të na bëjë t’i harrojmë ditët e verës për pak kohë megjithëse reshjet e shiut do të jenë të karakterit të shtrëngatave dhe me rrufe në veriperëndim.

Era do të mbizotërojë nga kuadrati i jugut e lehtë e përkohësisht mesatare. Valëzimi i forcës 3 ballë.

- Advertisement -

TE FUNDIT