28.5 C
Tirana

Çfarë…/ Dalin fotot ku Linda e “Për’puthen +40” puth Mevlanin (Foto)

VENDI

Linda e “Për’puthen +40” ka publikuar së fundmi në Instagram Story një foto me Mevlanin, ku e puth atë në faqe. Fotoja është ripostuar nga Mevlani, por nuk ka asnjë përshkrim.

 

Siç është thënë edhe në “Për’puthen”, Mevlani ka qenë një nga më të preferuarit në emisionin e dashurisë.

 

Kur ai u largua nga emisioni, përloti Arjanin dhe jo vetëm. Duket se Mevlani ka krijuar shumë shoqëri edhe me konkurrentët e “Për’puthen +40”. Mevlani doli përputhur me Ledianën, por ata e shkëputën marrëdhënien e tyre disa ditë pas daljes nga emisioni.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT