14 C
Tirana
- Advertisement -

CATEGORY

SOCIALE

KONFERENCA E PËRMBYLLJES SË PROJEKTIT “FORUM” TË VIS ALBANIA PËR PARKUN NATYROR TË SHKRELIT

Vis Albania inauguroi "Portën e Shkrelit" e cila tashme vjen me një pamje krejtësisht të re dhe te rikonstruktuar. Pjesë e kësaj ceremonie ishin...

GJIMNAZI “SHERIF HOXHA” PJESË E PROJEKTEVE DHE WORKSHOP-eve PËR NDARJEN E MBETJEVE DHE MBROJTJEN E MJEDISIT

Gjimnazi "Sherif Hoxha" ne Koplik është bere pjese e një projekti mjaft te nevojshëm dhe te dobishëm sa i përket mbrojtjes së mjedisit. Në ketë...

Kur e linda djalin e lash tek burri,Vet kam kerku qe mos ta takoj asnjeher sepse…

Kur e linda djalin e lash tek burri,Vet kam kerku qe mos ta takoj asnjeher sepse…-Pershendetje Faqja Histori Te Jetes ju lutna ma postoni...

“Gruaja më bridhte me dashnorët në disko dhe ti nuk më lajmëroje”, “plas” sherri mes vëllezërve

Rubrika “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli ditën e sotme problematikën mes dy vëllezërve. Mynyri zbuloi një sekret për gruan e tij, që...

KOPLIK, DORËZOHEN 32 KONTENIERË

BASHKËPUNIMI MES VIS ALBANIA NË PROJEKTIN “GREEN LANDS” I FINANCUAR NGA BE Në qytetin e Koplikut VIS Albania ka bërë dorëzimi i 32 kontenierëve të...

‘Merri se më ke shëruar’, vogëlushja i ofron Elvis Naçit karamele në spital dhe përlotet (VIDEO)

Argita është 8-vjeçarja që vuante nga skolioza dhe iu nënshtrua ndërhyrjes së parë, ku iu vendosën implantet. Ndërsa në total vogëlushja duhet të kryejë...

“Mjekët i thanë që nuk duhet të bënte fëmijë”- Ajo rrezikoi jetën dhe solli në jetë Elian, e cila për fat të keq rezultoi…...

Imami i njohur Elvis Naçi, i cili drejton emisionin “Shqiptarët për shqiptarët”, ka publikuar historinë e Elias, vogëlushes 14 ditëshe, e cila lindi me...

“Më ra vajza në mes të rrugës, mora doktoreshën në telefon: Dil se po më vdes”

Jasemina Luarasi u nda nga jeta në 17 prill 2020, në moshën 21-vjeçare. Shkaku i vdekjes është përcaktuar arrest kardiak, por se pse erdhi...

Ja kushtet për punë sezonale/ Publikohet vendimi, shqiptarët pa vizë pune në Greqi

Është publikuar në Fletoren Zyrtare të qeverisë greke akti normativ mbi proçedurën e punësimit të punonjësve sezonalë nga vende të treta. Akti normativ përfshihet nga...

Zhduket pa gjurmë nënoficeri i Gardës së Republikës, u nis për në punë por nuk mbërriti kurrë

Nënoficeri i Gardës së Republikës, Ervin Derguti rezulton izhukur prej tetë ditësh. Ka qenë daja e Dergutit ai që ka bërë denoncimin në emisionin...

Latest news

- Advertisement -