14 C
Tirana
- Advertisement -

CATEGORY

SHOWBIZ

Sindi qan me lot pasi Juli e shau keq nga familja/ Nëna ime u bë keq për spital, u sëmur nga ajo që tha...

Emisioni “Për’puthen” nisi sot krejtësisht ndryshe. Sindi i kërkoi produksionit të diskutonte për një video ‘live’, në Instagram mes Julit dhe Alesandros. Sipas Sindit,...

Aktori i njohur shqiptar humb bashkëshorten nga Koronavirusi

Aktori i njohur shqiptar, Muharrem Hoxha ka humbur të shoqen nga Koronavirusi. Jalldiz Hoxha është ndarë nga jeta në moshën 65-vjeçare. Ajo ka ndërruar jetë...

Nuk doli me të, Riniani flet për raportin me Anën pas largimit nga ‘Përputhen’

Pak kohë më parë, Ana Kauri u shpreh se ndihej e trazuar dhe kërkoi largimin nga "Përputhen". Ajo kishte një propozim për Rinianin, që...

Përlotet Gentian Zenelaj, rrëfen humbjen e të atit: Nuk i shkova në varrim, për herë të fundit e kam parë me maskë të madhe...

Aktori i njohur, Gentian Zeneli i ftuar në emisionin ‘Rudina’ në Tv Klan ka rrëfyer momentet e infektimit me Covid-19 dhe shtrimin në spital....

Saimiri dhe Generda kapen bashkë në Gjermani? Ja detaji që i futi të gjithë në dyshime

Marrëdhënia mes Saimirit dhe Merit vazhdon të jetë në vëmendje edhe pas mbarimit të "Love Story". Së fundmi të gjithë i habiti fakti që...

Në pritje të një vajze: Arbenita zbulon nepsin e shtatzënisë

Arbenita dhe Fero do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë çifti përmes postimeve në Instagram. Arbenita...

Atdheu më puthi me zor, donte më shumë…’, Antonela bën deklaratën e fortë

Në puntatën e sotme në "Përputhen", u hap sërish çështja mes Antonelës dhe Atdheut dhe puthjes së tyre jashtë emisionit që u zbulua mbrëmjen...

Saimiri te “Love Story” me plan sekret?! Futi të dashurën për ta zgjedhur fituese në finale

Puntata e fundit e “Love Story” të hënën u komentua më shumë se të tjerat, pasi u transmetuan tri takime të Saimirit me vajzat,...

Luan në skenë me Agron Llakajn, aktoroja e bukur kapet mat me të dashurin, si qenka ai…

Adela Marishta është aktorja e “Al Pazar”, Instagrami i të cilës është mjaft i populluar. Aktorja është mjaft e hijshme dhe është krahasuar shpesh me...

Rudina Dembacaj publikoi foton nga plazhi si pjeshkë me trupin gjithë forma, por do mbeteni pa fjalë kur të shikoni sa e shëndoshë ka...

Rudina Dembacaj, është një nga aktoret dhe moderatoret më të famshme për publikun shqiptar. Me barkun jashtë dhe e shëndoshë, Rudina Dembacaj publikon foton e...

Latest news

- Advertisement -