14 C
Tirana
- Advertisement -

CATEGORY

LIFESTYLE

Foshnja e saj do të ndahet nga jeta brenda pak minutash, gjesti i nënës po tro.ndit të madh dhe të vogël…

Nga magjia e të qenit gati për të lindur një fëmijë në mendimin se kjo do të kthehet në një drámë. Nuk duhet të...

I shpëtoi “ferrit”/ Alvin Berisha pushime në Shqipëri

Historia e Alvin Berishës, 11-vjeçarit që doli nga “kampi i ferrit”Al Hol në Siri preku zemrat jo vetëm të shqiptarëve, por edhe më gjerë...

10 gjërat që e bëjnë lidhjen tuaj të zgjasë përgjithmonë

Nuk duhet të bëni shumë, nëse doni që lidhja juaj të zgjasë gjithë jetën…pa shumë përpjekje! Nuk është fare e lehtë në ditët e...

Gjyshërit E Vetmuar Shkojnë Të Shohin Një Shtëpi Për Shitje, Por Kur Gjejnë Fotot Mbi Tavolinë Nuk Ju Besojn Syve

a më i vjeter behet njeriu, aq më te vështirë e ka te ndahet nga njerezit e tij me te dashur. Fëmijët rriten për...

Habit detektivja shqiptare: Ja pse vajzat nga rrethet gjejnë burra më të mëdhenj në moshë

Në emisionin “Shqipëria Live” u fol për paragjykimet që njerëzit kanë rreth zhigolëve. Pas rrëfimit të 42-vjeçarit nga Tropoja që punon si zhigolo në...

Befason shqiptari: Kam marrë deri në 5000 euro për natë pa u lodhur fare, kam kliente të famshme që duan të kalojnë natën me...

Një 42-vjeçar shqiptar është bërë pjesë e lajmeve që qarkullojnë sot në media për shkak të eksperiencës së tij ndryshe… Ilir Pjetërnikaj thotë se...

Dasëm me maska! Martohen dy mjekë të rinj shqiptar gjatë pandemisë së koronavirusit

Dy mjekë shqiptarë Livia Qose nga Tirana dhe Amir Mamusha nga Prizëreni, të cilët jetojnë dhe punojnë në Ankara të Turqisë, i kanë dhënë...

Gjashtë muaj pasi hapi restaurantin, shqiptari bëhet pjesë e guidës më të njohur të restoranteve në botë

Nëse është e vërtetë që jeta është një ëndërr, për disa edhe mund të realizohet. Kështu ka ndodhur edhe për 33-vjeçarin shqiptar Dijonis Xhindoli,...

Çifti që nuk kishin planifikuar të bëhen prindër, tani i kanë 11 fëmijë, detyrohen të përdorin minibus për të shëtitur

Çift i që kurrë nuk kishin pl anifikuar të kenë fëmijë, kanë zbuluar se tani familja e tyre është e madhe – ata kanë...

E njohu në Facebook/ Nusja i del burrë, e kuptoi pas dy ditësh (Si veproi)

Një burrë në Indonezi, është divorcuar vetëm dy ditë pas dasmës, pasi mësoi se gruaja e tij ishte burrë. Burri i identifikuar si Muhamed...

Latest news

- Advertisement -