20.5 C
Tirana

CATEGORY

SHOWBIZ

Helikopter privat dhe Ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit misterioz

Prej shumë kohësh këngëtarja shqiptare Elvana Gjata është përfolur se është në një lidhje me një biznesmen i cili bën jetë luksoze. Media të...

Fansat e kritikojnë për foton me të pasmet, ja si u mbyll gojën Ilda Bejleri

Gazetarja sportive Ilda Bejleri është padyshim një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar. Fotot e saj të nxehta dhe format seksi tërheqin...

Enca ju prezanton me pjestarin më të ri të familjes, është i adoptuar

Këtë verë Enca ka menduar ta zgjerojë familjen. Këngëtarja e ka treguar këtë me një foto të postuar në rrjetet sociale. Aty shfaqet teksa mban...

Mirë ardhsh Eugent Bushpepa

Genti bëri gjithçfarë mund të bënte në atë skenë të ethshme e gjigante dhe mua më gëzon fakti që ia doli aq denjësisht, jo...

Ata janë çifti më gallatë në Instagram, dhe duhet t’i njihni me patjetër

Instagrami sot na jep hapësirën e duhur për të qenë sa më kreativ. Duke qenë se është rrjeti më i përdorur social, aty mund...

“Jam Nana” na zhgënjeu të gjithëve, zbulohet e vërteta që fshihet pas videos

"Aje tu ardh me pi kafe" Video e publikuar në rrjetet sociale, ku një personazh fliste për eksperiencat e tij seksuale u bë mjaft virale...

Eni Koçi akuzon kolegët për blerje shikimesh në YouTube

Është fol e përfol fakti që disa prej këngëtarëve tanë blejmë miliona shikime në YouTube. Rreth kësaj teme ka folur edhe bukuroshja shqiptare, Eni Koci,...

Beyonce dhe Solange rrëzohen gjatë performancës në skenë

Beyonce Knowles vazhdon të jetë ndër yjet më të kërkuara të muzikës, ndërsa performancat e saja bëjnë bujë në gjithë botën. Diva e muzikës pop...

Dua Lipa nis xhirimet e videos së këngës “One Kiss”

Dua Lipa ditë më parë solli këngën më të re në bashkëpunim me Calvin Harrisin. “One Kiss”, titullohet kënga më e re e dyshes, të...

Eni Koçi publikon këngën e re “Jemi dashtë”

Këngëtarja e talentuar dhe mjaft simpatike ka pak minuta që ka publikuar në YouTube këngën e saj më të re me titull “Jemi dashtë”. Hiti...

Latest news

- Advertisement -