23.5 C
Tirana

CATEGORY

POLITIKE

Balla zbulon skemën: Ja si Basha realizoi foton me Trump dhe sa kushtoi ajo

Në mbledhjen e grupit parlamentar të PS është diskutuar për debatin e fundit në lidhje me lobimet që PD ka barë në SHBA kundërjt...

Shpërthimi i ASHPËR i Jozefina TOPALLIT: Djali nga Hollanda i 14 milionë eurove të sqarojë financimet ruse…E ka bërë PD më keq se Nard...

Ish kryetarja e kuvendit Jozefina Topalli në Radio Shkodra ka qenë shumë e ashpër me kreun actual të PD Lulzim Basha që e quajti...

“Shqiperia eksporton droge dhe importin plehra”, Basha akuza të ashpra, zbulon aferen e fundit të Ramës e Veliaj

Lulzim Basha denoncoi sot se heqja e 100 licencave per biznesin riciklues bëhet per llogari te inceneratoreve të Edi Rames dhe Erjon Veliaj. “I njëjti...

A ka frikë Sali Berisha? Ja çfarë deklaron ish-kryeministri

Ish-kryeministri Sali Berisha, të hënën, në Real Story në Vizion+, është shprehur në lidhje me frikën, me një fjalë nëse ai ka frikë. Berisha...

Berisha: Ky është ministri që luan me diamante

Ish-kryeministri Sali Berisha nga salla e Kuvendit të enjten ka lexuar mesazhin e një qytetari, i cili bënte me dije se prej 5 muajsh...

Si po përdoret politikisht, Ermal Meta kthehet në “mollë sherri” mes të majtës e të djathtës

Ndërsa një javë më parë, kur pas përjashtimit nga Sanremo-ja, Ermal Meta u “kryqëzua” nga qarqe dhe rrjete të djathta si “shqiptari mashtrues”, sot...

Një tjetër figurë e lartë e PD thirret nga Prokuroria

Pas djalit të ish-Kryeministrit, Sali Berisha, Prokuroria do të tharrasë për të dëshmuar ish-ministrin e Energjitikës në qeverinë “Berisha”, Genc Ruli. Atij do ti kërkohet...

Basha ne Shkoder: Rama urrejtje ndaj verioreve (foto + video)

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është duke zhvilluar mbledhje pa praninë e mediave me strukturat e PD-së në Shkodër. Kryetari i partisë opozitare më...

Jozefina Topalli: Ja si rrëzohet Edi Rama…

Djegia e mandateve të deputetëve të opozitës shihet nga ish-Kryeparlamentarja Jozefina Topalli, si mënyra ekstreme për rrëzimin e Edi Ramës. Topalli thekson se arsyet për...

Të dal apo mos të dal/ Julian Deda ka disa pyetje për 27 Janarin…

Aktori i njohur i humorit Julia Deda përmes një postimi në rrjetet sociale ka parashtruar arsyet sepse shqiptarët duhet t’i bashkohen dhe të mbështesin...

TE FUNDIT

- PUBLICITET -