20.5 C
Tirana

CATEGORY

KRONIKE

“Vetëm në mos më ardhsh në dorë”, motra e Ilvi Metës akuza të forta: Një polic e kishte inat, rrobat e vëllait s’na...

Motra e 32-vjeçarit Ilvi Meta ka thënë për “Top Story” se vëllain pak kohë më parë një oficer policie e kishte kërcënuar.   Ai ka treguar...

“E dhunuan psikologjikisht dhe i fikën cigaren në trup” Abc zbardh zbardh bisedën mes policëve të arrestuar dhe familjarit për vdekjen Ilvi Metës

Një ngjarje e rëndë ndodhi një ditë më parë në Komisariatin e Policisë së Kavajës, ku 31-vjeccari Ilvi Meta dyshohet se është vetëvarur.   Abc ka...

Vdekja e 31-vjeçarit në komisariatin e Kavajës, kamerat e sigurisë filmuan hyrje-daljet në qelinë e Ilvi Metës

Vijojnë hetimet për ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Komisariatin e Kavajës, ku dyshohet se u vetvra 31-vjeçari, Ilvi Meta.   Bëhet...

Vajza brune nuk përmbahet në Astir, “fut e bjer” me shkelma e grushta ndaj vajzës tjetër në makinë

Nuk dihet miq se përse vajzat në këtë vend të quajtur Shqipëri, e kanë kaq “zët” njëra-tjetrën. Në vend të jenë të dashura e miqësore...

Nuk shkonte mirë me burrin dhe vjehrrën, nëna e tre fëmijëve vetvritet duke u…

Zbardhen detaje nga ngjarja e trishtë që ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku një 52 vjeçare u hodh nga ballkoni i katit të katërt...

E dhombshme/ U prangos se dyshohej për vjedhje, 28-vjeçari vetvritet në komisariatin e …

Një ngjarje shumë e hidhur ka ndodhur në ambientet e komisariatit të Kavajës, ku i ka dhënë fund jetës së tij një 28-vjeçar në...

Foshnja e pajetë prej 1 muaji në valixhe, mjekia neuro-psikiatre: E ëma thotë që e ka lindur dikush tjetër

Mjekia neuro-psikiatre Nikolina Bode shprehet se familjarët e kanë konstatuar shtatzëninë e 40-vjeçares në muajin dhjetor të vitit të kaluar, atëherë kur shtatzënia ka...

E lindi foshnjën dhe e la në një valixhe në dollap, flasin fqinjët e nënës në Korçë

Një dramë e vërtetë ka ndodhur në familjen Hasimllari në Korçë, ku një grua futi foshnjën e porsalindur në një valixhe dhe e la...

HORROR NË KORÇË, NËNA LIND FËMIJËN NË SHTËPI DHE E FUT NË VALIXHE

Policia e Korçës ka dhënë detaje rreth ngjarje së rëndë të ndodhur në këtë qytet ku një grua pasi ka lindur fëmijën e saj...

Plagosi me thikë vëllain se e zgjoi për syfyr, zbulohen detaje të reja nga ngjarja e…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen 13 në Durrës, ku një 20 vjeçar ka plagosur vëllain e tij të...

Latest news

- Advertisement -