20.5 C
Tirana

CATEGORY

KRONIKE

I ngacmuan të fejuarën dhe e goditën me sende të forta, zbulohet sherri që mund të çojë pas hekurave vëllezërit Veshaj

Prej disa orësh, në media po qarkullon lajmi se vëllezërve, Donald dhe Romeo Veshaj i rrezikohet liria. Shkak për këtë është bërë një ngjarje...

Me kokën ulur dhe duart kryq, del para gjykatës autori i aksidentit të frikshëm te rruga e Kavajës (Video)

Del para gjykatës Ajas Sulejmani që përplasi ditën e diel ciftin e bashkëshortëve dhe foshnjen e tyre ditën e diel të rruga e Kavajës.   Mësohet...

Hapi fondacion për fëmijët e sëmurë/ Ish-taksisti punësonte vajzat e reja dhe u jepte kuti, por paratë…

Emisioni më i ndjekur investigativ në Shqipëri “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, edhe këtë të martë ka sjellë të...

I shkon për ta përdhunuar në shtëpi dhe i plagos djalin, arrestohet 30-vjeçari në Shkodër

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Shkodër këtë të martë. Një 30-vjeçar u vu në pranga pasi tentoi që të përdhunojë një 48-vjeçare në...

LIHET E LIRË ELSA LILA, DAJA I SAJ AVOKAT: MË VJEN TURP QË …

Avokati Saimir Visha tregoi se mbesa e tij Elsa Lila është e lirë dhe janë pushuar të gjitha akuzat ndaj saj.   “Jam kthyer sot nga...

Do të fitonin miliona para/ Shqiptarët në Gjermani që kthyen hotelin me 48 dhoma në shtëpi bäri kapen

Dy shqiptarë kanë dalë para një g jykate gjermane për shkak se akuz ohen për kultivim kan abisi.   “Aktivitetet e pazakonta” në “Haus Bergmann” në...

Humb jetën nga korenti një 39 vjeçar në Shkodër

Ngjarje e rëndë ka ka humbur jetën një shtetas 39 vjeçar ka ndodhur në fshatin Ças të Velipojës së Shkodrës.   Bëhet fjalë për shtetasin Tonin...

Grabitja e bankës në Koplik/ Policia ngre helikopterët për gjetjen e autorëve, dyshohet se janë larguar drejt…

Prej mëse 2 orë shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorëve të grabitjes së bankës së nivelit të dytë në Koplik, ngjarje...

53-vjeçari grek vritet dhe digjet brenda shtëpisë, autori një i ri shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Greqi pasi një 53-vjeçar është vrarë dhe djegur brenda banesës së tij dhe autori është...

Vdekja e Ilvi Metës në komisariat, 3 policët lihen në burg për shpërdorim detyre

Gjykata e Kavajës ka lënë burg 3 efektivët e komisariatit të Kavajës, Petrit Berhamaj, Bexhet Berberi dhe Rushit Kola pas vdekjes së Ilvi Metës. Tre...

Latest news

- Advertisement -