20.5 C
Tirana

CATEGORY

BOTA

Era e keqe nëpër autobusa, tani del ligji i rim do ketë edhe gjoba për ata që hyjnë të palarë

Personat që veshin rroba të pista do gjobiten në Rumani .   Në qytetin e Kluz në Rumani shumë njerëz janë ankuar pasi në autobuza gjenden...

Motrat binjake kanë të njëjtin burrë dhe flenë në një shtrat: Duam të mbetemi shtatzënë njëkohësisht

Kemi dëgjuar histori nga më të ndryshmet dhe më të pazakontat, por kjo që do lexoni më poshtë është një nga historitë më të...

Bleu një dollap të përdorur në internet, burri gjen brenda raftit 150 mijë euro

Një burrë që bleu një dollap të përdorur në internet, u habit kur pa se brenda një rafti ndodheshin 150 mijë euro. Thomas Heller, nga...

A është Vladimir Putin njeriu më i pasur në botë? Shifrat thonë se Elon Musk nuk ia kalon

Kyreparlamentarja amerikane Nancy Pelosi e quajti presidentin Putin ‘njeriun më të pasur në botë’. Fjalë mbi pasurinë e vërtetë të Putin kanë qarkulluar prej...

Njihuni me gruan që shëtit botën duke mbajtur djalin e saj mbi shpinë

Djali i saj Jimmy, 26 vjeç, ka lindur me probleme fizike e mendore. Ai vuan nga hipopituitarizmi një gjendje që ndër të tjera pengon...

Vdes youtuberi që sfidonte veten duke ngrënë sasi të mëdha ushqimi, videot e tij kishin miliona shikime

Omar Palermo I njohur dhe si "Youtubo anche io", “Youtube edhe unë” Një 42 vjeçar i cili ishte bërë I famshëm në youtube me...

‘Vdiq Shekspir, shkrimtari im i preferuar’, gafa e spikeres së lajmeve bën xhiron e rrjetit

Një spikere argjentinase bëri një gafë teksa jepte lajmet, duke ngatërruar autorin William Shakespeare me njeriun e parë që mori vaksinën Pfizer në Angli. Në...

Muzika në zi/ Covid-19 i merr jetën këngëtarit të njohur…

Këngëtari i njohur amerikan John Davis nuk ka arritur dot të fitojë bet ejën me COVID-19. Bëhet me dije se anëtari grupit të famshëm...

Gjobiten prindërit që nuk martojnë fëmijët deri në moshën 18-vjeçare

Një politikan pakistanez ka paraqitur një nga projektligjet më të çuditshme të dëgjuara ndonjëherë.   Ai kërkon martesën e detyrueshme për moshën 18 vjeç, si dhe...

Qyteti italian jepte shtëpi me 1 euro, por ja pse nuk u shit asnjë

Në vitin 2019, qyteti sicilian i Cammarata bëri tituj në të gjithë botën me ofertën e tij të guximshme për banorët e rinj. Të...

Latest news

- Advertisement -