20.5 C
Tirana

CATEGORY

AKTUALITET

Dalin pamjet kur Ajas Sulejmani largohet me vajzën në krah pasi përplasi çiftin

Në studion e emisionit “Opinion” u publikua këtë të hënë momenti kur Ajas Sulejmani largohet me vajzën në krahë pak çaste pasi përplasi me...

Berisha: Shoferi që përplasi prindërit dhe foshnjen u lirua se pagoi 200 mijë euro shefit të Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me aksidentin në rrugën e Kavajës ku një 39-vjeçr mori para prindërit dhe foshnjen e tyre 3 muajshe.   Berisha...

9 mijë euro një natë, ç’po ndodh me çmimet e hoteleve në Tiranë për 25 Majin?

Kryetari i shoqatës shqiptare të turizmit ka ngritur shqetësimin për një rritje të pazakontë të çmimit të hoteleve në datën 25 Maj, kur në...

Shtrohet në spital në gjendje të rëndë kompozitori i njohur shqiptar

Kompozitori i mirënjohur, Limoz Dizdari, në gjendje të rënduar shëndetësore është shtruar në spitalin rajonal të Durrësit.     TCH bën me dije se ai ndodhet i...

VIDEO/ Berishës nuk i ngjit qiriri…në fund i rrëzohet! Flamur Noka i vjen në ndihmë, por i fiket fare

Në disa komisariate të vendit është organizuar një protestë e thirru nga “Rithemelimi” në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur disa ditë më...

Bordi vendos çmimet e reja: Sa do shitet nafta, benzina e gazi nga sot?

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish çmimet e karburanteve në vend. Duke filluar nga orë 18:00 e ditës së sotme, nafta do të shitet për...

Moti merr kthesen e papritur kete fundjave. Ja kur kthehen ditet me diell

Fundjava që presim përpara pritet të jetë një tjetër fundjave me mot relativisht të qëndrueshëm të ndikuar nga masa ajrore të lagështa me origjinë...

Priten ulje te cmimeve te ushqimeve.Organizata e ushqimeve jep lajmin e mire per te gjithe

Çmimet botërore të ushqimit kanë shënuar rënie të lehtë gjatë prillit pasi në mars shënuan nivele rekorde, tha të premten agjencia për ushqim e...

Shqipëria dhuroi 1 milionë euro për rimëkëmbjen nga lufta, cila ishte ndihma e Ukrainës për tërmetin e 26 Nëntorit?

Shqipëria ka dhuruar 1 milionë euro për Ukrainën në Konferencën e Donatorëve që u mbajt ditën e sotme në Varshavë të Polonisë, ndërkohë që...

Rikthehet makthi i shqiptarëve, dy tërmete godasin Shqipërinë/ Njëri në Shkodër e tjetri në…

Dy tërmete kanë goditur veriun e Shqipërisë mbrëmjen e së mërkurës. I pari ka qenë 3.4 ka qenë forca e tërmetit që ka goditur Lezhën...

Latest news

- Advertisement -