20.5 C
Tirana

CATEGORY

AKTUALITET

Spartak Braho nxjerr foton: Ky është sekti mafioz i Durrësit, koka e mafias fshihet si m…

Ish-deputeti socialist Spartak Braho ka publikuar një foto, në të cilën shihen Vangjush Dako, Emirjana Sako dhe dsa anëtarë të tjerë të PS në...

Sali Berisha i çudit të gjithë, bën veprimin e papritur në mes të Kuvendit (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka habitur të gjithë në Kuvend me veprimin e tij të papritur. Teksa po votohej rezoluta kundër masakrës serbe në Kuvend,...

Artan Hoxha e thotë troç, ja sa ka shkuar çmimi i kanabisit në Shqipëri

Gazetari investigativ Artan Hoxha, i ftuar në emisionin “Bardh a Zi” ka folur për masivizimin e “Shtëpive të barit” në vendin tonë.     Ai tha se...

Nis kufizimi i shitjes së vajit të lulediellit: Ja sa litra mund të blejë një konsumator

Nisin kufizimet e shitjes të vajit për konsumatorin nga supermarketet.     Në kryeqytet në disa pika supermarketesh të pyetura nga “Monitor” nuk lejohej shitja e vajit...

Sa shtëpi bari janë zbuluar në Shqipëri nga fatura e energjisë? Përgjigjet shefi i narkotikëve

Shefi i narkotikëve në Policinë e Shtetit, Rezart Velmishi, ka folur në lidhje me luftën anti-kanabis në vend.     I pyetur nga gazetarja se sa raste...

Vera vjen zyrtarisht! Sinoptikanët tregojnë çfarë pritet të ndodhë me temperaturat: Të shtunën kemi…

Temperatura verore kanë arritur sot në Evropë siç po shihet edhe nga imazhi satelitor. Më së nxehti është në Gadishull Iberik ku temperatura ka...

“Po turp a keni” 1000 euro një dhomë hoteli në Tiranë, ‘shpërthen’ Braçe: Të ndalet menjëherë kjo grabitje

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, me anë të një postimi në rrjetin e tij social, ka reaguar për çmimet e dhomave të hoteleve...

Moment historik! “Gjuha Shqipe” futet si lëndë zgjedhore në Universitetin e Harvard-it

Një lajm i mirë dhe i gëzueshëm vjen nga Universiteti i Harvardit në Kembrixh.   Për herë të parë në histori, Gjuha Shqipe pritet të futet...

Merret VENDIMI: Ndryshojnë çmimet e karburanteve, ja sa do të kushtojnë nafta dhe gazi në vend

Bordi i Transparencës ka publikuar çmimet e reja të karburanteve në vend.   Kështu, çmimi i naftës është ulur nga 237lekë/litri që ishte para tre ditësh,...

Kriza e vajit në Shqipëri/ Maqedonia e Veriut merr përsipër …

Kriza e vajit që ka krijuar mjaft probleme muajt e fundit ,duket se do të marrë fund shumë shpejt,pasi Maqedonia e Veriut është angazhuar...

Latest news

- Advertisement -