17 C
Tirana
- Advertisement -

CATEGORY

KRONIKE

Deputeti socialist humbet njeriun e shtrenjtë: Oh nëna ime….

Ditë zie në familjen e deputetit socialist Besnik Baraj. Përmes një postimi në Facebook, si njofton ndarjen nga jeta të nënës. Mes vargjeve prekëse,...

Nuk hodhën mbeturinat në kosh, fqinjët rrahin nënë e bijë

Dikush mund të ketë si fqinj një person që e lë qesen e mbeturinave në ashensor. Një tjetër mund të shikojë si flaken plehrat...

Ndahet nga jeta ish deputeti i njohur shqiptar

Ish-deputeti shqiptar i Kosovës Ali Shahini ndahet nga jeta. Lajmin per v.dekjen e tij e ka bërë me dije Kryetari i Komunës së Ferizajt...

E mbijetuara e vetme e tragjedisë, daja tregon për bisedën me Blertën: S’e dimë si na iku dashuria…

Detaje tr agjike kanë dalë në dritë nga ngjarja e rë ndë që ndodhi në Kombinat, ku nënë e bijë u gjetën të pajeta...

“Jezusi ta di emrin. Ai që dëgjon…”, çfarë objektesh u gjetën brenda banesës së familjes Josifi

Zhaneta Josifi, bashkë me të bijat, Anisa dhe Blerta Josifi, e vetmja e mbijetuar, ndërmorën ak tin e rëndë të vetëf lijimit, duke besuar...

Nëna dhe motra iu vetëflijuan, ja si është gjendja shëndetësore e Blerta Josifit

34-vjeçarja Blerta Josifi u shtrua në Spitalin Psikiatrik, pasi nëna dhe motra e saj u gjetën të vetëflijuara në banesën e tyre, te zona...

Dëshmi rrëqethëse për vetëflijimin e nënës dhe vajzës, e afërmja: Vinte erë e keqe

Një ngjarje e rëndë u raportua mbrëmjen e djeshme në Kombinat të Tiranës. Nëna dhe dy vajzat e saj u vetëflijuan, pasi besonin te...

Shpëtohen mrekullisht nëna dhe i biri 4-vjeçar në Velipojë

Një ngjarje e rën dë ka ndodhur pak më parë në plazhin e Velipojës.   Mësohet se një djalë 4-vjeçar bashkë me nënë e tij kanë...

Aksídent në Shkodër. Trajleri me targa boshnjake merr para motorin, burri në gjendje të réndë

Nje áksident i réndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugor Hani i Hotit – Shkodër, në afërsi të fshatit Vukpalaj. Një...

Aksident i rëndë në Shkodër, makina përp las për vd ekje 30-vjeçarin që po lëvizte me motor

Nga informacioneve paraprake mësohet se vi ktima është 30 vjeç dhe është përpl asur nga një veturë. SHKODËR- Një aksident i rëndë është regjistruar sot...

Latest news

- Advertisement -