14 C
Tirana
- Advertisement -

CATEGORY

HISTORI SHQIPTARE

“Vjen krushka në shtëpi dhe më thotë një fjalë që nuk mund të thuhet”

Programi “Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e vështirë të Vangjeli Kondakçiut. Në vitin 2015, djali i saj u nda...

Historia tek Eni Cobani, që i la të gjithë pa fjalë : Motër e Vëlla kanë qenë ato të cilët kanë ndërrmarrë një

Kjo histori i shtangu të gjithë sot! A e ndoqët? Nëse jo, mund ta mësoni më poshtë:   Vëlla e motër, File dhe Vero janë protagonistët...

Rihapet dosja e Bleona Matës, deklarata e nënës: Takova vjehrrin dhe më tha do të vij vajza

Rihapet dosja e Bleona Matës. Pas lajmit sho kues se vajza do të kthehej në shtëpi, sa të hapen kufijtë, policia merr në pyetje...

Djali më tha: “Ik nga shtëpia!”, nuk dija cfarë të bëja dhe u…

Unë që po ju shkruaj jam një grua në moshë, që kam kaluar vuajtje të mëdha, por ajo që po kaloj tani, nuk krahasohet...

Shqiptarja tregon si është të jesh në një martesë me një njeri me ngjyrë

Protestat pas vde kjes së George Floyd në duart e policisë, nxjorrën përsëri në pah betejën e dhimbshme për barazi racore në Shtetet e...

E përzuri vjehrra nga shtëpia, plas sherri në “gjyq”: Ish-burri nuk me lejon të shoh djalin prej dy vitesh

Rubrika “Shihemi në gjyq”, në TV Klan solli ditën e sotme historinë tepër të vështirë të një nëne, e cila prej 2 vitesh nuk...

Latest news

- Advertisement -