12 C
Tirana
- Advertisement -

CATEGORY

ARGËTIM

Test psikologjik: Zbuloni më shumë për gjendjen tuaj emocionale dhe mendore për 10 sekonda

Për vlerësim të personalitetit, psikologët shpeshherë përdorim teste projektive të cilat përfshijnë fotografi të ndryshme dhe që përmes tyre mund të kuptojnë shumë për...

A e shihni dot numrin 3 shi fror në këtë foto?

Testet me imazhe të fshehura janë një mjet i mrekullueshëm për të kontrolluar aftësitë tuaja vëzhguese.   Ata kanë shkronja të fshehura, foto ose numra në...

Do qeshni me lot, si do të dukeshin politikanët tanë nëse do ishin gra (FOTO)

Në fllim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet sërish viral në media me opsionin...

Mbi 80% e shoferëve dështojnë: Kush ka përparësi, vetura apo autobusi?

Ndodh jo rrallë që qofshin shoferët, çiklistët apo këmbësorët, nuk thonë me zë të lartë “kush ia ka dhënë lejen këtij?” Pikërisht për këtë, gjatë...

Sa ditë duhen për zbulimin e tradhtisë në çift? Flet detektivja private: Ju tregoj një rast konkret

Shkënda Lili, detektive private e liçensuar prej 4 vitesh, ka treguar në emisionin “Opinion” disa detaje lidhur me profesionin e saj. Ajo shpjegoi ndër...

‘Po pres të martohem’, e moshuara nga Durrësi ‘le pa fjalë’ gazetarin në transmetim LIVE (Video)

Një e moshuar nga Durrësi, shtëpia e të cilës është dëm tuar nga tërmeti, është lodhur duke pritur për ndihma në një qendër shpërndarje....

Arbana Osmani bën publike historinë tro nditëse të një 12 vjeçareje: si u pë rdh unua nga roja i jetimores dhe më pas nga...

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se të shtunën në “Dua të bëj...

Gjatësia e gishtit të vogël, tregon shumë për ju

Gishti tregues i dorës tregon shumë për ne. Nuk e besoni, por kështu është. Është një gisht që shpesh nënvlerësohet, por në fakt është...

Deputeti i Shkodrës ndryshon “look”, lyen flokët dhe prezantohet me model tjetër…

Deputeti opozitar Selami Jenisheri ka vendosur të ndryshojë pamje ose look.  Ai është shfaqur në seancë plenare me flokët të lyera, në formë kapelon...

Plas she rri/ I fy eu Altin Bashën, aktori i Portokallisë përp laset me poetin Agim Doçi dhe largohet nga emisioni (VIDEO)

Poeti Agim Doçi dhe aktori i njohur i Portokallisë Rezart Veleshnja, janë “përp lasur” mbrëmjen e djeshme në emision, duke sjell largimin e këtij...

Latest news

- Advertisement -