14 C
Tirana
- Advertisement -

CATEGORY

AKTUALITET

POLITIKA NGUSHËLLON PËR HUMBJEN E HAXHI FEJZI ZAGANJORIT

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dhënë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Sheh Haxhi Fejzi Zaganjorit në moshën 76-vjeçare. Kreu...

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: 50.000 doza të tjera brenda 10 ditëve

Kryeministri Rama ka ndarë lajmin e mirë për ardhjen e 50.000 mijë dozave të tjera vaksinash kundër Covid 19. “Sapo kemi arritur marrëveshjen për...

“Ne mund ta bejme Shqiperine…” Tom Doshi uron festen e pashkeve

Deputeti dhe kryetari i partise Sicialdemokrate Tom Doshi me ane te nje postimi ne rrjetet sociale ka uruar festen e Pashkeve te gjithe besimtareve...

Një vaksinë, një votë/ Pas Robert Ndrenikës, Tinka Kurti në spotin e kryeministrit: “Shqipërisë i duhet Edi Rama”

Një tjetër personalitet i rëndësishëm i artit shqiptar ka rënë në rrjetën e Edi Ramës për zgjedhjet e 25 prillit. Pas vaksinimit është Tinka...

PA KEMP DHE INVALID, TOM DOSHI I PREMTON OPERACIONIN BRENDA 25 PRILLIT

Deputeti i Partisë Socialdemokrate Tom Doshi ka ndezur motorët për fushatën elektorale. Në pasditen e së dielës Doshi zhvilloi një takim të përzemërt me...

Keni planifikuar të udhëtoni në Greqi për pushimet e verës? Autoritetet zbulojnë kushtet që duhet të plotësoni

Njerëzit të cilët janë vaksinuar kundër COVID-19, kanë antitrupa ose një test negativ mund të udhëtojnë në Greqi këtë verë. Turizmi është një fitues i...

“Më la një boshllëk të tmerrshëm…”, humbi nënën, Jozefina Topalli nxjerr foton dhe përlot me fjalët: Ishte themeli dhe kolona e shtëpisë

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e cila humbi të ëmën pak ditë më parë, prek me fjalët dedikuar më të shtrenjtës së saj. Përmes...

Berisha refuzon vaksinën: Rama dënoi me vdekje një mjek

Ish-Kryeministri Sali Berisha është shprehur se do ta refuzojë kryerjen e vaksinës për t’i lënë hapësirë të gjithë mjekëve dhe infermierëve që të vaksinohen....

Futi në listë mësuesen e vdekur, Gjuzi: Ishte lapsus, ju pse nuk shikoni doktorët e shkencave?

Deputeti Kujtim Gjuzi, kryetar i partisë Konservatore në listën e kandidatëve për deputetë që publikoi dje kishte përfshirë një mësuese, e cila ka 4...

Biznesmeni i njohur poston fotot: Kafe me Ilir Beqajn, jo si politikan, por si anëtar besnik që kur ishte në opozitë

Biznesmeni i njohur Altin Prenga, ka publikuar një foto me deputetin Ilir Beqaj, duke pirë sot kafe tek “Mrizi i Zanave”.   Të dy shihen të...

Latest news

- Advertisement -