11.5 C
Tirana

‘Ça thua mo?’ Borës i ikën situata nga duart, habit konkurrenti i ‘PërPuthen’: Nuk jam ‘single’!

VENDI

‘Për’Puthen’ rinore i erdhi fundi, por vajza… disa djem janë të lirë, dolën ‘single’ prej emisionit dhe janë në kërkim të dashurisë!

Emisioni më i ndjékur në vend u mbyll ditën e djeshme teksa u realízua edhe puntata e fundit ku kishin mbetur vetëm dy çifte të deklaruara të merrnin vendimin final si dhe përcjellja e djemve beqar të emisionit.

Një ndër djemt të cilët iu bashku së fundmi ‘PërPuthen’ por që nuk arriti të merrte asnjë takim ishte edhe Elton Maksuti.

Djaloshi është 26-vjeçarë, me prejardhje nga Kavaja e Shqipërisë, ka qenë ish-portier tek skuadra e Besës së Kavajës.

Njëri ndër konkurrentët i habiti të gjithë me deklaratën e tij në finalen e “Për’Puthen”.

Bëhet fjalë për Elton Maksutin, i cili pranoi se është në një lidhje jashtë.

“Unë nuk jam single. Kam gjetur dhe unë një gocë ka dy tre ditë…do përputhemi, e sjell dhe këtu, ta njihni”, u shpreh ai.

Kujtojmë se Eltoni hyri në “PërPuthen” me datë 20 Mars dhe doli pa realizuar asnjë takim me vajzat konkurrente.

- Advertisement -

TE FUNDIT